Загально – психіатричне жіноче відділення №2

Реабілітація
Вже багато десятиліть наше жіноче відділення вважається найкращим у лікувальному закладі. Для цього є багато причин: висока професійність персоналу, відмінні показники лікувальної роботи, сучасний, на європейському рівні, дизайн приміщень.

Відділення займається лікуванням всіх видів психічних захворювань, а також залежності від алкоголю та наркотичних речовин, і приймає на лікування хворих з Київської області, інших міст та областей України, нерідко – з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Палата люкс психіатричного відділення
У відділенні використовується весь арсенал найбільш сучасних та ефективних препаратів, які підбираються лікарями відділення індивідуально, а також психотерапевтичні, фізіотерапевтичні методики, лікувальна фізкультура, масаж тощо.

При першому поступленні у психіатричне відділення хворі часто розгублені, стурбовані не лише наявністю психічних порушень, але й самою необхідністю перебування у психіатричній лікарні. Однак, уже в перші хвилини, проведені у нашому відділенні, пацієнтки бувають здивовані і заспокоєні тим, що потрапляють у світлі просторі приміщення з яскравим сучасним інтер’єром. Палати затишні, зручні, коридор потопає у зелені. Є у відділенні і люксова палата, дизайн якої не поступається найкращим готельним номерам – з телевізором, DVD-програвачем, холодильником, окремим санітарним вузлом з душовою кабінкою.

Коридор психіатричного відділення
З перших днів перебування у відділенні наші пацієнтки оточені турботою медичних працівників усіх рівнів: від завідуючої відділенням і лікарів до молодших медичних сестер.

Самі хворі відмічають, що у відділенні створені умови, подібні до санаторно-курортних – саме те, що необхідно людині, яка видужає після психічного розладу. Це і лікування, і відпочинок, і відволікання від переживань вміло організованим дозвіллям, і щоденна увага з боку лікарів і завідуючої. У кожній пацієнтці працівники відділення в першу чергу бачать не хворобу, а особистість, яка потрапила у скрутне становище і потребує допомоги, заспокоєння, пояснень і підтримки.

Палата психіатричного відділення
Якомога раніше розпочинається психотерапевтична робота з пацієнтом лікарями і психологом, а також реабілітаційні заходи, до яких залучено практично весь медичний персонал. У відділенні кожна хвора знайде для себе цікаве заняття за своїм смаком – на базі кабінету реадаптації функціонує цілий ряд студій: малювання і ліплення з пластиліну, в’язання і вишивання, м’якої іграшки, літератури і поезії, старовинних та сучасних ремесел, художньої самодіяльності.

На думку спеціалістів, у відділенні повною мірою реалізовані європейські стандарти якості лікування хворих психіатричного профілю.

Оптимальне поєднання класичної школи психіатрії з останніми досягненнями науки, раціональна комбінація медикаментозних та немедикаментозних методів лікування, максимальна індивідуалізація лікувального процесу, виходячи з особистісних, соціальних, соматичних особливостей кожної хворої, забезпечують високу ефективність лікування, стійку і тривалу ремісію навіть у складних випадках.